O Firmie


O Firmie

 

Witamy na naszej stronie!

 

Działamy na rynku od kilku lat promując się poprzez idealną obsługę klienta oraz bezkonkurencyjne ceny. Maszyny, które posiadamy w naszej ofercie są zawsze rzetelnie opisane, zgodnie z stanem faktycznym. Mechanicy, którzy sprawdzają urządzenia mają za sobą kilkanaście lat doświadczenia więc ich opinie i oceny są bardzo trafne.

Na naszym magazynie można znaleźć używane maszyny przemysłowe wraz z pełnym osprzętem.  Głównym  asortymentem są używnane maszyny do obróbki drewna i metalu. W ofercie znaleźć również  maszyny budowlane oraz maszyny rolnicze.

Współpracujemy z firmami jak i osobami prywatnymi z Unii europejskiej ( głownie z Danii ) co pozwala nam na bardzo szybkie odnalezienie maszyny  w najkorzysniejszych cenach trafiając w wymagania klienta. Bogaty wybór maszyn w Zblewie uzupełniany jest systematycznie o towary bieżące oraz te na zamówienie klienta. Bezpieczny i tani transport uzupełnia do końca naszą ciekawą ofertę.

Istnieje również możliwość zamównienia demontażu znalezionej we własnym zakresie maszyny, linni, urządzenia na terenie Danii oraz zorganizowanie transportu w wybrane miejsce w Polsce lub UE.

Towar widoczny na stronie to tylko część naszego asortymentu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin oraz zapoznania się z ofertą maszyn.

 

 

Dołącz do grona najlepiej obsługiwanych klientów!

 

 

 

Do zobaczenia!

 

zespół OfertyMaszyn.com

 

 

Maszyny stolarskie , Maszyny przemysłowe , Maszyny do obróbki metalu ZBLEWO

 

  

 
Copyright 2010 by www.ofertymaszyn.com Wszystkie prawa zastrzeżone (czas:0.0243)